Pasi u demaskua keq, reagon Arjola Demiri: ah, goja…

Para disa ditësh, Arjola Demiri publikoi në llogarinë e saj në Instagram disa foto në të cilat shfaqej mjaft se.ksi.

Aktorja e njohur shihej duke pozuar nga dhoma e hotelit ku po kalon pushimet në jug, e veshur me bikini, teksa vëmendjen e morën format.

Mirëpo, pas këtyre imazheve, në rrjet nisën të qarkullonin disa foto që tregonin se si ka qenë më parë Arjola dhe se si dukej në fotot e fundit.

Nga ndryshimet e dukshme, ndaj saj nisën akuzat se ka përdorur photoshop për të edituar fotot.

Pas këtyre thashethemeve, Arjola ka reaguar për herë të parë nëpërmjet një postimi në Instastory.

Ajo ka ndarë me fansat një tjetër foto të realizuar nëdhomën e hotelit, me të njëjtën veshje, teksa shihet e ulur në shtrat.

“Gjeni Photoshop-in! Ah, goja lig ta fik derën”, ishte mbishkrimi që aktorja kishte zgjedhur për imazhin, duke i kthyer një herë e mirë përgjigje të gjithëve për linjat e saj.

Lojtës Videosh

.JU FT.OJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive ku shkruan SP.0N.SORE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *