Qeni shpeton vajzen 1-vjeçare nga kobra jep jetën për të

.

.

.

.

.

Ky qen kanë ndaluar një kobra helmuese që të futej në shtëpinë ku flinte një fëmijë i vogël.
me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

Vogëlushja njëvjeçare Skye po flinte brenda shtëpisë së saj në Filipine në momentin që një gjarpër u fut në kopsht dhe po nisej drejt derës.

Incidenti ka ndodhur më 19 korrik ndërsa e gjithë skena është filmuar nga kamerat e sigurisë.

Pamjet e shpërndara në rrjet tregojnë dy qentë ndërsa përplasen me kobran ndërsa njëri prej tyre ndërroi jetë si pasojë e kafshimeve helmuese.

Duke folur për incidentin, babai i vogëlushes, Jaime Selim u shpreh:

Unë dhe gruaja ime ishim në punë. Kur arritëm në shtëpi, ndihmësja na tregoi se çfarë kishte ndodhur dhe pastaj pamë pamjet e filmuara nga kamerat. Mbetëm të shokuar por në të njëjtën kohë u ndjemë krenarë për qentë tanë.”
Për fat të keq qeni me emrin Miley ngordhi si pasojë e kafshimeve të kobrës, një nga gjarpërinjtë më helmues në botë.

Ndërsa, Moxie për fat të mirë mbijetoi.
Me posht keni 2 video klikojeni te dyat jane me pjese te
ndara 2 videot kan reklam por pritni pak deri te largohet…

.

.

.

.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *