Skandal tjetër/ Mevlani ka akoma lidhje me gruan në Gjermani? Antonela habit: S’e lë gruaja ta bëj me mua….

Mevlani dhe Ledjana ende vazhojnë të jenë një nga diskutimet më të gjera në mediat rozë lidhur me historinë e tyre të dashurisë e cila përfundoi shumë shpejt.

Image

Edhe pas daljes nga programi, dyshja nuk i kanë ndarë deklaratat apo thu mbat lidhur me njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Mirëpo, edhe Antonela mesa duket nuk e ka lënë me kaq përfshirjen në historinë Mevlan dhe Ledjana.

Ditën e djeshme teksa ishte e ftuar “Te shoqja” ajo ka treguar se Mevalni ka realizuar dy këngë për Ledjanën, por ka publikuar vetëm njërën pasi të dytën nuk ja lejoj ajo.

“Kemi realizuar dy këngë me Mevlanin dhe një vetëm, asnjëra nuk u publikua dhe nuk e di nëse do ta publikoj jam me dy mendje. Tematikat e këngëve me Mevlanin ishin dashurie dhe në formë diskutimi mes të dyve. Nuk u publikuan kurrë sepsenuk e la gruja”, tha Antonela duke iu referuar Ledjanës.

‘Nuk e la gruaja’ , Antonela plas ‘bombën’ e radhës lidhur me Mevlanin

.JU FT.OJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive ku shkruan SP.0N.SORE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *