Skandali i Teas dhe Andit, konkurrentja e “Për’puthen” poston këtë foto

Dy ditë më parë bënë menjëherë bujë fotot e videot ku Tea shihej duke u puthur me Beartin.

Reagimet ishin të shumta si nga konkurrentët ashtu edhe ish-konkurrentët e “Për’puthen”.

Madje edhe Lediana e cila ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me fansat e saj, është pyetur në lidhje me këtë situatë.

“Mendim për treshen Andi, Tea dhe Beart?”, e ka pyetur dikush.

Lediana ka publikuar dy foto ku në njërën është Tea me Andin ku te ky i fundit shkruhet (palestra), dhe tjetra Tea me Beartin (fast-food)”.

Kujtojmë se vetëm pak ditë pasi dolën si të dashuruar nga “Për’puthen”, Tea dhe Andi tronditën opinion publik me të vërtetat e tyre./indeksonline

Ju ftojmë që ta hapni marketingun me poshtë për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *