S’mbahet më Xhensila tregon më shumë se ç’duhet/ Shqiptarja e degjeneron fare po fare: Si del ashtu ti, çfarë shembulli i jep vajzës

Xhensila Myrtezaj është në qendër të vëmendjes me çdo postim. Ajo nuk po ndalet së ekspozuari trupin e saj, për të cilin ndihet mjaftë krenare.

Shumica e fansave po e kritikojnë atë dhe paraqitjet tejet provokuese duke i thënë që është shembull i keq edhe për vajzën e saj.

‘Aaa ti je kokrra e idiotes pz nene me femij shiko si je bere cfare shembulli I jep vajzes ti moj. Je femer zero 👎👎’, ishte një reagim i një ndjekësit.

Ndryshe, ajo u kritikua edhe për paraqitjen e saj në klipin ‘Prit pak’, duke bërë lëvizje pr ovo kuese e skena të nxehta..JU FT.OJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive ku shkruan SP.0N.SORE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *