U tha se ka bërë s*ks edhe me Arjoni, Ana i kthehet keq edhe gazetarit të njohur: Do ta mësoja dhe ty po nuk kemi….


Gjatë debatit për provincializmin, në “Trotuar” Ana dhe Bledi Mane kanë shkëmbyer kritika të forta për njëri tjetrin. Bledi Mane flet për partneren e tij, që thotë se është bjonde dhe është pjesë e parlamentit: “Është provinciale në shtrat”.

Ti s'je femër”, plas sherri në “Përputhen”, Ana shpërthen ndaj 25-vjeçarit:  Sa kam unë shalën, je ti i gjithi! Me një si ti…

Erjola ndërhyn: Ku e bën dallimin ti, çfarë kanë provincialet në shtrat? Bledi: Provincialet janë organike, janë konservatore në shtrat, përkrahin me vonesë risitë e reja të s*ksit..

Dea: Po e mëson ti? Bledi: Njeriu duhet të jetë kreativ vetë.

Ana: Si fshati dhe qyteti në shtrat është njësoj. Bledi: Paske eksperiencë..

Ana: Eksperiencën ta tregoja unë por nuk jemi në një marrëdhënie bashkë. Ana: Me aq sa kam dëgjuar nga ato që kanë pasur eksperienca me ty, ti je treguar provincial në shtrat…

E bukur dhe provokuese, 25 vjeçarja shqiptare që kërkon të dashur në  televizion (FOTO LAJM) - Albeu.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *