(Video) Publikohen detajet e bujshme/ Andi thoshte Tea është jeta ime, e konsideroj nusen time kur ajo e tradhëtonte me djalin nga Kosova

Tea i befasoi të gjithë, pas publikimit të fotove in time me Beartin, ndërkohë që në emisionin Për’Puthen bënte sikur ishte e dashuruar me Andin.

Tea dhe Bearti puthen ne buze.(Bombe) - YouTube

Siç duket vajza bëntë lojë të dyfishtë, ndërsa Andi e donte seriozisht, saqe bënte edhe sh err për Tean.

Kur Andi i dytë, një djalë nga Kosova, u fut në emision, ai nisi të ngac monte Tean. Kjo solli reagimin e a shpër të Andit 1, i cili tha se Tean e kishte nuse dhe dashurinë e jetës.

“Unë kam rënë dashuri kokë e këmbë me Tean, unë e konsideroj Tean jetën time, tash kush je ti të vish në njëfarë mënyre të ngacmosh nusen time, kur unë e ndjej që e kam nuse”, tha Andi.

Video Player

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *